Praca

Home » O FIRMIE » Praca

Oferty pracy

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres malgorzata.lacka@wimed.pl.

Zgłoszenia muszą zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego

Miejsce pracy Tuchów , ul. Tarnowska 48

Profil:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min . 3 lata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane finanse i rachunkowość
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, samodzielność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie docelowe,  dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu, wpływ na tworzenie strategii finansowej firmy
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju.

Zadania i obowiązki na stanowisku:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego (faktury zakupu, importowe, sprzedaży, wewnątrzwspólnotowe, delegacje, płace, amortyzacja, rozliczenia międzyokresowe kosztów, wyciągi bankowe)
  • Kontrola dokumentów księgowych
  • Obsługa rachunków bankowych (w tym w walutach), wprowadzenie płatności do systemów e-banking
  • Uzgadnianie rozrachunków oraz analiza kont księgowych
  • Windykacja należności, ewidencjonowanie kosztów inwestycji i zakupu środków trwałych, uzgadnianie rejestrów VAT
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu
  • Prowadzenie korespondencji z pomiotami zewnętrznymi
  • Udział w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij nam swoje CV. Na pewno je przejrzymy i skontaktujemy się z Tobą, gdy okaże się dla nas interesujące.

Załącz CV

Stanowisko:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).