PRODUKTY

OZNAKOWANIE
Znaki drogowe, kolejowe, oznakowanie osiedli, parkingów, Miejski System Informacji, nietypowe tablice.
SPRAWDŹ
BEZPIECZEŃSTWO ROBÓT
Znaki zwijane, osłony energochłonne,urządzenia sygnalizacyjne, standardowe oznakowanie robót, bariery.
SPRAWDŹ
URZĄDZENIA BRD
Pachołki drogowe, lustra, tablice kierujące U, słupki, zapory, azyle, progi zwalniające, galanteria drogowa.
SPRAWDŹ
FITNESS
Profesjonalne urządzenia outdoor fitness, produkty małej architektury, detale, indywidualne konfiguracje.
SPRAWDŹ

USŁUGI

R

ealizujemy kompleksowe dostawy i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla administracji drogowej, urzędów oraz firm i przedsiębiorstw drogowych. Prowadzimy kompleksowy i fachowy montaż elementów pionowego oznakowania dróg, montaż i demontaż barier energochłonnych. Świadczymy usługi sitodrukowe jednobarwne i wielobarwne, lakierowania proszkowego oraz wycinania plazmowego i ploterowego (wykonywanie indywidualnych projektów tablic drogowych). Nasze ekipy montażowe wyposażone są w specjalistyczne samochody i sprzęt, dzięki temu roboty montażowe przebiegają sprawnie, bez większych utrudnień w ruchu drogowym.

R

ealizujemy kompleksowe dostawy i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla administracji drogowej, urzędów oraz firm i przedsiębiorstw drogowych. Prowadzimy kompleksowy i fachowy montaż elementów pionowego oznakowania dróg, montaż i demontaż barier energochłonnych. Świadczymy usługi sitodrukowe jednobarwne i wielobarwne, lakierowania proszkowego oraz wycinania plazmowego i ploterowego (wykonywanie indywidualnych projektów tablic drogowych). Oferujemy także oznakowanie chemoutwardzalne metodą natryskową oraz usługę usuwania oznakowania poziomego metodą frezowania. Nasze ekipy montażowe wyposażone są w specjalistyczne samochody i sprzęt, dzięki temu roboty montażowe przebiegają sprawnie, bez większych utrudnień w ruchu drogowym.

O FIRMIE

Wimed – lider w produkcji znaków drogowych i urządzeń BRD
Wimed logo

28 lat temu, w 1988 roku, zarejestrowałem w Urzędzie Miasta i Gminy w Tuchowie Zakład Rzemieślniczy Wytwarzanie i Montaż Elementów Drogowych. WIMED to właśnie skrót od pierwszych liter nazwy tej działalności. Pierwsza siedziba zakładu mieściła się w garażu, w kuchni, czasem w pokoju, albo w małej szopie krytej eternitem. Na początku byłem specjalistą od wszystkiego: od cięcia, spawania, malowania, wycinania szablonów, wystawiania faktur, załadunku i transportu. Czasem pomagały mi żona, teściowa, rodzina. Pierwsze maszyny zrobiłem sam, a pierwszym pracownikiem był sąsiad zatrudniony na kawałek etatu. W drugim roku działalności zatrudniałem już kilka osób. Takie były początki.

Zdzisław Dąbczyński Założyciel firmy WIMED

WIMED jako pierwsza
firma w polsce

produkująca znaki drogowe otrzymała Certyfikat Zgodności WE na podstawie normy zharmonizowanej EN12899-1:2007, uprawniający do oznaczania stałych pionowych znaków drogowych symbolem „CE”.

O firmie Wimed

RZETELNOŚĆ
PRZEDE WSZYSTKIM

Dziś WIMED jest dobrze rozpoznawalną europejską marką wśród firm oferujących oznakowanie dróg i urządzenia zwiększające bezpieczeństwo ruchu drogowego.

O rzetelności, inspiracjach, drogach i bezdrożach Zdzisław Dąbczyński pisze na swoim blogu.

cudzysłów

My zawsze stawialiśmy na autentyczność i rzetelność.

Wraz z moimi współpracownikami jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej rzetelnej pracy i wielu wdrożeniom na pewno jeździ się lepiej i bezpieczniej, a setki tysięcy naszych znaków, tablic i urządzeń informują, ostrzegają i kierują na polskich i europejskich drogach.

Zdzisław Dąbczyński

AKTUALNOŚCI