Znaki zwijane

Zapory drogowe U20 zwijane, tablice prowadzące ciągłe U3c, znaki miękkie zwijane typu A, B, C lub D ze stelażem, statywy, odblaski na drzewa, znaki A14 z napisem.

Urządzenia sygnalizacyjne

Lampy ostrzegawcze diodowe, ksenonowe (wykładowcze), zestawy lamp z efektem fali świetlnej, zestawy sygnalizacji wahadłowej oraz przewoźne tablice zamykające.

Osłony energochłonne TMA

Mobilna osłona energochłonna TMA (poduszka zderzeniowa TMA) – urządzenie montowane bezpośrednio na samochodzie do zabezpieczenia prac tymczasowych prowadzonych w pasie drogowym.

Oznakowanie tymczasowe robót

Tablice objazdowe (w prawo, lewo, na wprost, po skosie w lewo, po skosie w prawo, koniec objazdu, F8). Tablice informacyjne o robotach na drodze (dowolna treść i wymiary).

Standardowe oznakowanie robót

Znaki standardowo używane do oznakowania robót drogowych – znaki A12a, A12b, A12c, A14, B33, T19. Bardzo dobra widoczność, dzięki zastosowaniu folii odblaskowej 2 typu.

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzegawcza o bardzo dobrej widoczności (już nawet z odległości 189 m) w każdych warunkach pogodowych (opady deszczu, śniegu), niezależnie od pory dnia lub nocy.

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe o dużej elastyczności (po zgnieceniu powracają do stanu pierwotnego) i stabilności. Dobrze widoczne dzięki fluorescencyjnej barwie, odporne na pękanie i załamania.

Tablice prowadzące ciągłe

Tablice prowadzące ciągłe (U3C, U3D, 3000×600, typ folii 1 i 2). Tarcze tablic segmentowych produkowane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo o grubości 1,25.

Zapory drogowe

Zapory drogowe pojedyncze U-20a do wygradzania miejsc robót prowadzonych w pasie drogowym. Zapory U-20b do wygrodzeń poprzecznych, U-20a wzdłuż jezdni.

Słupki U21

Nowatorskie rozwiązanie U21 – wysoka elastyczność, trwałość, bardzo dobra widoczność, bezpieczne umocowanie panelu, możliwość zamocowania lamp na panelu.

Tarcze do zatrzymywania pojazdów

Tarcze do zatrzymywania pojazdów w ruchu drogowym, czyli popularne „lizaki”. Dostępne w wersji z podświetleniem i bez podświetlenia. Używane m.in. przez służby drogowe.

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona stosowana m.in. przy pracach drogowych. Folie ostrzegawcze w barwach biało-czerwonych służą do szybkiego zwrócenia uwagi na niebezpieczne miejsca.

Barierka wygrodzeniowa

Barierka wygrodzeniowa rozkładana harmonijkowa wykonana z elementów aluminiowych oraz salowych ocynkowanych. Biało-czerwona, wyklejona folią odblaskową typu 1.

Więcej produktów znajdziesz na sklepie WIMED

WIMED realizuje kompleksowe dostawy i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego