WIMED Outdoor Fitness na Targach ITM

Targi ITM to fabryka przyszłości na najwyższym poziomie. To przemysł (innowacyjne technologie i rozwiązania), biznes (międzynarodowe kontakty) oraz nauka (ogromny dorobek inżynierów i zespołów projektowych) w jednym. Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedna z największych imprez wystawienniczych przemysłu ciężkiego.

Firma WIMED również miała możliwość prezentacji swojej oferty. Na naszym stoisku przedstawiliśmy ofertę z zakresu Outdoor Fitness i Street Workout.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego ważnego wydarzenia a wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za owocne rozmowy.

Targi ITM – przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie

Targi ITM Polska to przede wszystkim możliwość prezentacji i promocji dokonań przemysłowych na skalę światową. To możliwość zrobienia biznesowego kroku w przyszłość i wymiany cennych doświadczeń z partnerami handlowymi z całego świata.

Dodatkową możliwością dla wszystkich gości Targów jest udział w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i licznych pokazach, dzięki którym można było zdobyć nową, cenną wiedzę i uzyskać przewagę konkurencyjną.