Pachołki drogowe

Pachołki drogowe WIMED są elastyczne (po zgnieceniu powracają do stanu pierwotnego), stabilne (dzięki obciążonej podstawie), dobrze widoczne dzięki fluorescencyjnej barwie i odporne na pękanie i załamania.

Lustra

Lustra drogowe WIMED produkowane z plexiglasu mają dużo większą odporność na uszkodzenia mechaniczne niż lustra szklane. Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, zostały przebadane przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Tablice kierujące U

Tablice kierujące U wykonane z solidnej blachy stalowej ocynkowanej ogniowo. Wyklejone folią 1, 2 lub 3 typu. Stosuje się je do oznaczania przeszkód na jezdni (barier, azyli dla pieszych itd.) omijanych z prawej strony (tablica U-6a) i lewej (U-6b).

Słupki U1, U2, U12c, U5a, U5b

Słupki prowadzące, krawędziowe, blokujące i przeszkodowe WIMED z elementami odblaskowymi, dobrze widoczne w porze nocnej i trudnych warunkach atmosferycznych. Osłony antyporostowe, znaki kilometrowe U-7 i hektometrowe U-8.

Zapory drogowe

Zapory drogowe WIMED wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, zaginane na całym obwodzie, z 4 otworami na zaczepy. Montaż odbywa się bez użycia uchwytów do specjalnych słupków na zaczepy. Można montować w ciągu.

Azyle

Azyle drogowe WIMED wykonane z elementów gumopochodnych lub tworzy sztucznych, mocowanych na jezdni za pomocą kołków rozporowych. Dzięki temu, że elementy zewnętrzne oklejone są taśmą odblaskową, wysepkę można dostrzec z daleka.

Progi zwalniające

Progi zwalniające WIMED wykonane są z gumy odpornej na UV, posiadają antypoślizgową strukturę i mają bardzo dobrą widoczność, zarówno w dzień, jak i w nocy. Progi podrzutowe charakteryzują się prostym i szybkim montażem.

Separatory ruchu

Separatory ruchu ciągłe żółte i czarno-żółte, separatory ruchu drogowego z tworzywa sztucznego, z możliwością wypełnienia piaskiem lub wodą. Hol seperator przeznaczony do oddzielania dróg rowerowych, odseparowania zatok autobusowych itd.

Słupki U21

Innowacyjny system oznakowania robót U-21 WIVA. Wysoka elastyczność (możliwość wielokrotnego odchylania) i trwałość. Bardzo dobra widoczność (folia 2 typu), bezpieczne umocowanie panelu, możliwość zamocowania lamp.

Galanteria drogowa

WIMED to szeroki wybór tarcz do zatrzymywania pojazdów (popularne „lizaki) z podświetlenie i bez, taśm ostrzegawczych do oznaczania niebezpiecznych miejsc, wilczych oczu, pługów do odśnieżania i tabliczek referencyjnych.

Minirondo

Minirondo WIMED to doskonałe rozwiązanie na małe skrzyżowania. Optymalnie porządkuje ruch, ogranicza prędkość i zwiększa bezpieczeństwo. Minirondo WIMED jest lekkie i szybkie w montażu. Wykonane z gumy odpornej na UV.

Blokady parkingowe

Blokady parkingowe WIMED cynkowane ogniowo i malowane lakierem proszkowym. Całość wykończona czerwoną folią odblaskową o dobrej widoczności w nocy. Blokady parkingowe Choinka, Motyl, IRGA zamykane na kłódkę i zamek.

Separatory i ograniczniki parkingowe

Separatory parkingowe gwarantują szybkie i bezpieczne parkowanie, a także zabezpieczają przed uszkodzeniem samochodu. Materiał 100 % granulat gumowy i poliuteran (odporny na UV). Bardzo dobra widoczność, dzięki elementom odblaskowym.

Architektura miejska

WIMED oferuje ławki z oparciem i bez oparcia wykonane z PROLIFE i blachy wycinanej laserowo, cynkowanej i malowanej proszkowo na dowolny kolor. Stojaki na rowery (konstrukcja z PROLIFE, belka drewniana malowana).

Więcej produktów znajdziesz na sklepie WIMED

WIMED realizuje kompleksowe dostawy i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego