WIMED zaprasza do współpracy

Do współpracy zapraszamy zarówno zarządy dróg administracji samorządowej i rządowej, spółdzielnie, przedsiębiorstwa drogowe, urzędy, jak i agencje reklamowe oraz zakłady i firmy zajmujące się budową i modernizacją dróg.

WIMED realizuje kompleksową dostawę i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, realizuje cele i priorytety programu GAMBIT 2005 (takie jak zmniejszenie skutków wypadków oraz poprawę jednoznaczności i czytelności oznakowania dróg). Wdraża w kompleksowych rozwiązaniach wyniki programów badawczych RISER, ROSBUD,  AUTOSTRADOS i innych, oferuje produkty z cechami biernego bezpieczeństwa spełniające wymagania norm PN EN 12899-1, PN EN 12767, PN EN 1317, EN PN 12966 i innych. WIMED posiada wdrożony system zarządzania jakości zgodny z z Normami PN-EN ISO 9001:2001 oraz bezpieczeństwa i higieny pracy PN-EN 18001:2004.

Współpracując z firmą WIMED – zyskujesz partnera, który ma innowacyjne, dynamiczne i twórcze podejście do wyzwań rynkowych, oferuje najwyższej jakości wyroby, cenione na europejskim rynku, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawanych firm w Polsce i Europie, oferującą oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jako grupa firm, dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy blisko dwustu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Nieustannie rozwijamy się, inwestując w wiedzę i park maszynowy, dostosowując się ciągle do potrzeb Klientów, oferując innowacyjne i unikatowe na światowym rynku rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

Wieloletnią troskę o wysoką jakość wyrobów potwierdza otrzymanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” (w kwietniu 1995r. WIMED zostaje laureatem V edycji konkursu za produkowane przez Zakład odblaskowe znaki drogowe). Nagrody  i wyróżnienia (m.in. Lider Przedsiębiorczości, Przedsiębiorstwo Fair Play, Krakowski Dukat i inne) są świadectwem rzetelnej i odpowiedzialnej pracy Zakładu.

W ciągu wszystkich lat działalności WIMED dał się poznać jako firma, która zawsze wyszukiwała, produkowała i oferowała najlepsze produkty z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. W ten sposób rozpoczęła się nasz współpraca z norweską firmą JURALCO, producentem konstrukcji z cechami pasywnego bezpieczeństwa LATTIX oraz amerykańską firmą TRINITY oferującą m.in. poduszki zderzeniowe TRACC, bezpieczne zakończenia barier drogowych EURO-ET oraz bariery linowe CASS.

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca przebiegała pomyślnie. Spełnimy oczekiwania każdego partnera biznesowego.