Producent oznakowania Wimed zaprasza do współpracy

Współpraca Wimed

Do współpracy zapraszamy zarówno zarządy dróg administracji samorządowej i rządowej, spółdzielnie, przedsiębiorstwa drogowe, urzędy, jak i agencje reklamowe oraz zakłady i firmy zajmujące się budową i modernizacją dróg.

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca przebiegała pomyślnie. Spełnimy oczekiwania każdego partnera biznesowego.

Kontakt

Zyskujesz partnera, który ma innowacyjne podejście
do wyzwań rynkowych

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawanych firm w Polsce i Europie, oferującą oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jako renomowany producent znaków dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy blisko dwustu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Nieustannie rozwijamy się, inwestując w wiedzę i park maszynowy, dostosowując się ciągle do potrzeb Klientów, oferując innowacyjne i unikatowe na światowym rynku rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

OFERUJEMY:

Polska jakość

Najwyższej jakości produkty i usługi

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne
ceny

Ekspresowa realizacja

Szybką
realizację zleceń

Poznaj naszą historię i osiągnięcia

O firmie

 

Realizujemy  kompleksową dostawę i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Realizujemy cele i priorytety programu GAMBIT 2005 (takie jak zmniejszenie skutków wypadków oraz poprawę jednoznaczności i czytelności oznakowania dróg). Wdrażamy w kompleksowych rozwiązaniach wyniki programów badawczych RISER, ROSBUD,  AUTOSTRADOS i innych, oferujemy produkty z cechami biernego bezpieczeństwa spełniające wymagania norm PN EN 12899-1, PN EN 12767, PN EN 1317, EN PN 12966 i innych.

Posiadamy wdrożony system zarządzania jakości zgodny z z Normami PN-EN ISO 9001:2001 oraz bezpieczeństwa i higieny pracy PN-EN 18001:2004.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają nagrody i wyróżnienia

  • Otrzymanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” (w kwietniu 1995r. WIMED zostaje laureatem V edycji konkursu za produkowane przez Zakład odblaskowe znaki drogowe).
  • Nagrody i wyróżnienia (m.in. Lider Przedsiębiorczości, Przedsiębiorstwo Fair Play, Krakowski Dukat i inne) są świadectwem rzetelnej i odpowiedzialnej pracy Zakładu.

W ciągu wszystkich lat działalności daliśmy się poznać jako producent oznakowania, który zawsze wyszukuje, tworzy i oferuje najlepsze produkty z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. W ten sposób rozpoczęła się nasza współpraca z norweską firmą JURALCO, producentem konstrukcji z cechami pasywnego bezpieczeństwa LATTIX oraz amerykańską firmą TRINITY oferującą m.in. poduszki zderzeniowe TRACC, bezpieczne zakończenia barier drogowych EURO-ET oraz bariery linowe CASS.

Zostań naszym partnerem handlowym
Korzystaj z platformy B2B Wimed

Atrakcyjne ceny

Wygoda i oszczędność czasu (ważne informacje w jednym miejscu)

Polska jakość

Spersonalizowana oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Bezpieczne transakcje ikonka

Bezpieczne transakcje, monitorowanie zakupów klientów

Atrakcyjne ceny ikonka

Atrakcyjne ceny, promocje i nowości

Profesjonalna obsługa zamówień ikonka

Niezwłoczna i profesjonalna obsługa zamówień

Szybka wysyłka ikonka

Szybka i pewna wysyłka w dobrej cenie

B2B Wimed